Přesun na obsah

Dnes je 12.7.2020

Svátek má BořekTurnaj FTP 9560 - LAN párty

Kdo vyhrál letošní velký turnaj v počítačových hrách? Kdo je největší pirát silnic?


Turnaj FTP 9560 aneb LAN párty !

27.-28.2. 2009

 

Tma, dráty, počítače, zima, spousta lidí, teplo, napětí, chlebíčky a spousta humoru..tak to je letošní LAN párty, které se opět zůčastnil velký počet počítačových fandů z naší farnosti. Program byl velmi našlapaný a proto jsme byli nuceni odehrát turnaj v noci z pátka na sobotu.

Na faře jsme se začli scházet v pátek odpoledne. Nejdříve bylo ale třeba odstranit případné problémy, které by mohli turnaj narušit. Proto odvážní a šikovní kluci opravili záchod a dokonce zde kompletně předělali vypínač na světlo..:)) Pak již nic nebránilo samotným přípravám na turnaj. Díky moderní technice a všudy přítomným kutilům se podařilo velmi rychle propojit počítače do sítě. Velmi vděčný se ukázal být Bodlinův wifi router, který ocenili nejen přítomní majitelé notebooků, ale i sousedé fary :))

Pak už konečně došlo na věc a jelikož hráčů bylo více než počítačů, tak jsme byli nuceni se u hraní prostřídat. I mladší návštěvníci si zkusili změřit své síly proti kamarádům a domů odcházeli s bohatými zážitky. Samotný turnaj měl dvě části a stejně jako loni se skládal z akčně-taktické hry Counter Strike (kdo nezná - hra na policii a teroristy :) ) a závodního Flat Outu 2.

Hrát Counter Strike není jednoduché a kdo hru vidí poprvé je občas nemile překvapen soupeřem..:)) Přesto se našlo dost odvážlivců v pěti týmech a změřilo své síly (spíše postřech a myšlení) 

Týmy a jejich složení: Řezníci   - Máca, Bořek, Julča                                                       

                                Pí = přesně tři   - Dominik, Jirka, Filip

                                Kanálníci    - Marek, Honza, Martin

                                Rádio Ruprecht    - Ruprecht, Bodlina, Veči

                                Jandatým    - Pepa, Jakub, Martin

Popisovat jednotlivé zápasy by bylo zdlouhavé a ani v nejmenším by to nevystihlo tu pravou herní atmosféru: napínavé, zdlouhavé mlčení vyústěné radostným výkřikem výtězů a výhružkami poražených :)) Absolutními vítězy se stalo s přehledem družstvo Kanálníků. Druhé místo vybojovali Pí = přesně tři a na krásném třetím místě se umístili Řezníci.

Jezdit po silnicích tak, aby se nestala žádná nehoda je obtížné. Jezdit v aréně tak, aby jste jako jediní zůstali v autě -nemožné :)) Hra Flat Out 2 je velmi zvláštní závodní hra, ve které ani nejde o to dojet jako první, ale dojet. Nejšikovněji točil volantem Marek a kdo nezůstal za ním, zůstal mimo vozovku :)) Jako druhý skončil Bořek a na třetí místo dotlačil svoji káru Bodlina.

Po závodech jsme se vrhli opět na CS a pořádně zas potrápili soupeřovi závity. K ránu už začlo být dosti namáhavé se udržet vzhůru, tak jsme jeden po druhým odpadali tam, kde jsme zrovna byli..:) A ráno oblíbený úklid a hurá na další akci: výlet na běžkách!

Velké díky všem účastníkům a hlavně Míše za kvalitní stravu!! :)

 

Více FOTO

Nová anketa je tady:

Jaké cukroví máte o Vánocích nejraději?
Perníčky  (5686 hlasů)
Slepovky  (5730 hlasů)
Pracny  (5667 hlasů)
Rohlíčky  (5661 hlasů)
Vosí hnízda  (5626 hlasů)
Jiné  (5577 hlasů)
Cukroví nejím  (5521 hlasů)
Rybu a salát  (5463 hlasů)

Celkem: 50931 hlasů


Akce ostatních klubů

květen 2019

po

út

st

čt

so

ne

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

Zobrazit jiný měsíc


Naposledy přidaná fotka:

Cesta za pokladem 26. 6. 2016