Přesun na obsah

Dnes je 25.3.2023

Svátek má MariánLAN-párty 19.2.2011

"Je za zdí!! Je za ZDÍÍÍ!!!! PER TO TAM!!!!" :D


LAN-Párty

19.2.2011

Opět po roce jsme provětrali naše křemíkové kamarády. Oproti loňsku nebyl žádný sníh, tak jsme nemuseli strávit půl dne odhazováním a rovnou se věnovali sestavováním a nastavováním sítě. Nastali trochu komplikace, protože jsme neměli vynikající Bodlinův wifi-router (ten dorazil později), ale s menšími omezeními jsme to přežili.

 

Účast byla tradičně hojná a s příchodem zpěváků ze zkoušky se téměř zdvojnásobila. Katka dokonce přinesla chlebíčky a protože nám moc chutnali, tak jsme jí za to zazpívali. Nebo to bylo proto, že měla narozeniny?? Kdo ví.. :)

Během večera jsme se královsky pobavili nejen u hraní starých známých map v CS, ale zkusili jsme i pár nových, které nás upoutali svou nápaditostí (R2D2, krysí mapy,..). Po letech jsme zkusili, taky novou hru a to dobrou starou strategii Stronghold.

Maximální počet počítačů (17) byl v sobotu brzy ráno. Bohužel jsme toho moc nevyužili, neboť většina odešla spát domů, část kempovala ve spacáku pod stolním fotbálkem a jen hrstka neúnavných vydržela hrát nonstop.

 

 Během dopoledne postupně přišli i ti co odešli spát domů a po obědě, když už se všichni zas dostatečně rozehráli, jsme začali hrát turnaj v CS. Dali jsme dohromady 5 týmů vždy po třech lidech. Boje to byli pamětihodné a největším překvapením byli výherci. Vyhrál tým Martina, Míši, Jury a Románka (už si nepamatuju přesně..). Nad tím se pozastavil nejeden zkušený kempař. Ono se není  vlastně čemu divit, když Míša seděla blízko switche do kterého vedli všechny kabely od počítačů a pokaždé když jí šlo o život, tak se útočník záhadně vypařil z mapy.. :))

Dík za účast a jak praví klasik: Hlavní je zúčastnit se a nebýt poslední! 

A velké dík patří i Julče a holkám co připravili pomazánku, buchty, atd... ;)