Přesun na obsah

Dnes je 27.11.2021

Svátek má XenieOslava 20 let

V sobotu 7. 9. jsme společně oslavili 20. narozeniny našeho klubu. Co nás čekalo během oslav? Chcete vidět fotografie?


 

OSLAVA 20 LET SHM KRUCEMBURK

7. ZÁŘÍ 2019

FARNÍ DVŮR KRUCEMBURK

 

Společně s farností, členy klubu a účastníky našich akcí jsme oslavili naše výročí. Od založení klubu uplynulo 20 let. To by byla ostuda tuto událost neoslavit. 

Už od pátku 6. 7. 2019 probíhali na farním dvoře velké přípravy a poslední plánování aktivit na velký den. S přípravami se pokračovalo hned od sobotního rána, aby do půl třetí bylo všechno připraveno. Počasí nám sice moc nepřálo, ale nevzdávali jsme se a doufali, že se během odpoledne udělá lépe. A ono se nám to splnilo. Po poledni přestalo pršet a my jsme tedy začali připravovat i volejbalové hříště na očekávaný turnaj dvojic. Když vše bylo připraveno, objevil se Křemílek, že už je čas se přesunout do kostela a zahájit vše mší svatou. 

Mše svatá byla doprovázena hrou na kytaru, saxofon, housle, klávesy a nádherými hlasy našich členů, kteří se stali nepřehlédnutelní v reflexnícch tričkách. 

Po mši svaté jsme se všichni přesunuli na farní dvůr rozkrojit narozeninový dort a zahájit celou oslavu. Během odpoledne si mohl kdokoliv zavzpomínat na uplynulé roky klubu v koutku s kronikami a fotkami z akcí a rovnou se u toho nechat zvěčnit ve fotokoutku. Všichni sportuchtiví se přihlásili na volejbalový turnaj dvojic nebo zúčastnili speciálních olympijských her. Ti, co rádi luští křížovkvy, se pokusili dokončit citát Jana Boska a vyhrát zajímaovu cenu. 

Celé odpoledne bylo plné her, smíchu, jídla, pití, dobré nálady, kamarádství, vzpomínání, kreativity, originality,...

Vyhlášení výsledků celoprázdninové hry, vítězů volejbalu a losování dvou úspěšných olympioniků a jedné luštitelky zakončilo celé odpoledne a následovala volná zábava.

 

 

Organizátoři

 

 

Všem moc děkujeme za pomoc při organizaci, za nápady, vstřícnost, ochotu a jejich účast na této ale i ostatních našich akcí. Neposlední řadě děkujeme panu faráři Seidlovi, který nás podporuje v naší činnosti a nechává nám prostory pro naší klubovnu. I obecní úřad a starosta Krucemburku nás podporují, děkujeme jim za jejich pomoc a vstřícnost. 

 

Ohlédněte se za narozeninovou oslavou ve fotogalerii: Oslavy 20 let

 

Nezapomenutelné fotky z fotokoutku naleznete na tomto odkazu: fotokoutek

Naposledy přidaná fotka:

Kreativní klubovna - Vyrábění z korálků 23. 10. 2021