Přesun na obsah

Dnes je 27.11.2021

Svátek má XenieChaloupka mladší kluci - Strážek 5. 7. - 14. 7. 2021

Strastiplná výprava s Merlinem proti Pánu Temnot. Občas to byl dost boj, bandité byli skoro všude, ale s meči se to zvládnout dalo.


Letos jsme na začátku července s mladšími kluky vyrazili na chaloupku do Strážku. Tam jsme společně s mágem Merlinem zažili strastiplné dobrodružství. Poté co na nás hned první den zaútočili bandité, dozvěděli jsme se, že kraj je ovládán mocným Pánem Temnot s všudypřítomnými poskoky, kteří zde rozsévají nepokoje a zkázu. Tudíž jsme nejdříve byli důkladně prověřeni Sirem Mustachem, zda naše bojové a jiné techniky dosahují opravdu takových kvalit, abychom aspoň za něco stáli, pomohl nám s výcvikem a také nás rozdělil do oddílů, v kterých jsme měli Pánovi Temnot čelit.

IMG_1436

Na cestě za zničením Pána Temnot jsme vzdorovali mnoha potížím, vypořádávali jsme se s nejrůznějšími padouchy a pomáhali místním obyvatelům, jak bylo jen možné. Ale v těch nejdůležitějších bojích jsme na to nebyli sami. S našimi družinami bojovali tři, sice nehmotní, ale houževnatí hrdinové Jayce, Garen a Sett. Ale i tak, po několika dnech zdárných bojů, kdy jsme díky nim odolávali, jeden po druhém padli a my jen taktak vyvázli.

IMG_1480   IMG_1494

 

Naštěstí tu byl ještě Merlin. Díky jeho umění se naskytla možnost přivést hrdiny zpět k životu, ale bylo na to potřeba nalézt na starých sídlech dávných předků runy, díky nim by mohl provést oživovací rituál. Ty se nám po dlouhé cestě opravdu podařilo najít a dokázali jsme tak naše hrdiny opět oživit.

IMG_1956   IMG_2243

 

Naším dalším cílem bylo zničit přímo Pána Temnot. Vyrazili jsme na něj dokonce i s Merlinem a opravdu, poté co se nám podařilo zničit jeho poskoky, došlo i na samotný boj s ním. Bylo to velmi obtížné, jeho síla byla téměř nepřekonatelná, ale nakonec se nám postupnými útoky, údery a seky každého z nás, podařilo Pána Temnot zdolat. Těsně před svým skonem ale vyřkl, že bychom neměli věřit Merlinovi a bát se ho ještě více, jako jeho samotného. 

IMG_2477   IMG_2479

Nedávali jsme tomu moc velký význam, ale když se během noci zhmotnili naši tři hrdinové, potvrdili opravdu to, co jsme se už dozvěděli. Merlin nebojoval proti Pánovi Zla z dobroty srdce, ale pro své vlastní, zlomyslné plány. To on byl ještě větší nepřítel a monstrum, které bylo potřeba co nejdříve zastavit. To se nám díky Jaycovi, Garenovi a Settovi, nyní už opravdu bojujícími mezi námi, povedlo a získali jsme zašifrované indicie vedoucí k pokladu.

IMG_2552   IMG_2653

 

Naposledy přidaná fotka:

Kreativní klubovna - Vyrábění z korálků 23. 10. 2021