Přesun na obsah

Dnes je 27.11.2021

Svátek má XenieChaloupka starší holky - Mrákotín 11. 8. - 21. 8. 2021

Cestování mezi světy, vlkodlaci, mufničky, magické kameny, to všechno bylo na téhle chaloupce k vidění.


Když se holky chystaly na Chaloupku, tak pravděpodobně nečekaly, že hned první den na faře potkají Caroline, která ani neví, kde se tam vzala, protože ztratila paměť. Večer se holkám ale představil Carolinin nápadník Oliver. Nečekaly asi ani to, že hned druhý den ráno potkají na náměstí Mirandu, která na celý Mrákotín vyhlašovala, že přichází žabí apokalypsa. Zdá se vám, že spolu tyto postavy vůbec nesouvisí? Věřím, že tak to připadalo i našim holkám.

IMG_5933   IMG_7472   IMG_7306

 

S Mirandinou radou se holky vydaly na dvoudenní výlet za nalezením strážkyně portálu Petunii, která jim osvětlila, že existuje 8 světů, mezi kterými se dá pohybovat pomocí portálů, které ovládá strážce s magickými kameny. Fantasy svět byl ovšem při poslední kontrole neaktivní, takže se holky rozhodly pomoci se záchranou Fantasy světa.

Každý kámen se vrátil do svého primárního světa, proto záchrana zahrnovala návštěvu všech světů. Mezi ostatními světy byl svět plný mufniček, svět trojnožek, válečný svět, historický svět i svět růžových a zelených žab, kterého se bála Miranda. Holky všechny tyto světy obešly a získaly příslušné kameny.

Posledním dílkem skládačky je Caroline. A ta v tom byla vlastně úplně nevinně. Oliver byl uprchlý vlkodlak z Fantasy světa, který všechno způsobil. Caroline si vyhlédl a do Fantasy světa místo sebe trhlinou poslal Carolinina přítele Sebastiana. Oliver potom jen Caroline vymazal paměť a mohl se jí dvořit.

Posledním úkolem pro holky bylo tedy vrátit Sebastiana tam, kam patří, a to samé platí o Oliverovi, jen mu před tím ještě vymazaly paměť.

Chaloupka se vyvedla, až na změny počasí, které se podepsaly hlavně na psychice, snad se stejně vydaří i ta příští.

 

IMG_8121

Naposledy přidaná fotka:

Kreativní klubovna - Vyrábění z korálků 23. 10. 2021