Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2022

Svátek má IngridLAN-párty 17.2.2012

Jaký byl letošní turnaj v počítačových hrách? No samozřejmě opět úspěšný.. :)


LAN - párty

17.2.2012

 

Z první ruky:

 

Plížím se podél zdi. Raději se krčím, abych to neschytal zas od nějakého kempaře na jeřábu. Nepodařilo se mi sehnat žádné vozidlo, tak musím jít pěšky. Nepřítel zatím nikde. Ještě dvě ulice a budu u vlajky. Podle výbuchů a střelby z povzdálí to vypadá, že zbytek mého týmu narazil na nepřítele a teď mu ukazuje, komu že to ta vlajka vlastně patří. Nad hlavou mi přelétá helikoptéra a vypouští několik střel kamsi za hranice herní oblasti. Do toho je slyšet hlas od počítače vedle: "Proč nemaj helikoptéry volant?!?!?". Kouknu na mapu, zda je to naše či nepřátelská helikoptéra. Je červená. Vysílám za ní několik střel ze samopalu, ale je už docela dost daleko. Pokračuji dál. Z boční uličky se vyřítí obrněná motokára. Už podle stylu jízdy jde poznat řidiče Romču. Ten patří do našeho týmu...bohužel. :)) Z vedlejší hrací místnosti je slyšet jeho hlas: "Vzal bych tě, ale že jsi to ty..". Celý on. Provokativně mě obkrouží a mizí za rohem. Už jen kousek a budu u nepřátelské vlajky a budu ji moci obsadit. Poslední úsek cesty dobíhám nekrytým prostorem. Vlajku nikdo nehlídá. Dostávám se k ní a pomalu ji začínám obsazovat. Najednou je slyšet burácení motoru a k vlajce se blíží tank. Pohledem zkontroluju mapu v rohu obrazovky. A hrome, je to nepřítel. Tank si to šine přímo k vlajce. Dělo namířené směrem ke mně. Výstřel a já čekám 15 sekund na respawn. Od vedlejšího počítače je slyšet spokojené Martinovo zabručení: "Ho ho hoo..105 milimetrů neoblafneš". Předtím, než se objevím znovu na mapě, si měním zbraň na raketomet. Teď se uvidí…

 

                          

 

Jako vždy probíhal turnaj ve dvouch dnech. V pátek jsme nanosili stoly a natáhli kabely od switchů. Museli jsme taky vytlačit Martinovo auto až k faře. Nějakou šikovnou hlavičku taky napadlo koupit pizzu. Večer pro ni Julča, Míša a Martin zajeli do Ždírce. Moc jsme si pochutnali. (příště zopakovat!!) Kolem půlnoci řady hráčů prořídli. V sobotu dopoledne počet opět vzrostl a my jsme započali oficiání turnaj. Hrál se tradičně CS. Dali jsme dohromady 5 týmů. Jako nejúspěšnější se ukázal být tým ve složení: Marek, Honza, Venda, Míša a Honzík.

                  

Novinkou na LAN-párty byla hra Battlefield2, kterou jsme si s oblibou několikrát zahráli. Bohužel nebyla "kompatibilní" úplně se všema počítačema, ale na většině šlapala bez problémů.

 

Díky všem za účast a holkám za přípravu jídla! ;)

 

 

Naposledy přidaná fotka:

Kreativní klubovna - Háčkování 4. 12. 2021